+90 544 522 36 41

Öncelikle Hoşgeldiniz

UvMedya 20 yılı aşkın ofset matbaa deneyimiyle Karadeniz Matbaa ve Nizgnar Media İnternet Hizmetleri ortak iştirakiyle kurulmuştur.Uvmedya kendi makine parkuru ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel uv dijital baskı faaliyetlerini güvenle sürdürmektedir.Uv Medya sektörde prensiplerine bağlı, müşterisini ebedi ticari dost gören bir kuruluştur.Bu prensiplerin başında baskılarımızında NET olması gibi NETlik yer alır.Uvmedya her işinde şeffaf,net olmayı, işin anlaşıldığı üzere ve zamanında teslimini garanti eder.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda isteklerinizi değerlendirir kaliteden kesinlikle ödün vermeden düşük maliyet çerçevesinde önerilerde bulunur ve çözüm üretiriz.Sizler de süprizlerle karşılaşmadan, süreç sonunda işin nasıl ve ne zaman olacağını öngörebileceğiniz işin önceliğinde kalite olan bir yola çıkmak istiyorsanız UVMEDYA ile sizinle yolda olmaktan mutluluk duyarız. Tanışmak için kahve içmeye adresimize bekleriz..

UVMEDYA

  • Sözüne güvenilir,
  • Organize Güçlü referanslar, iş ortaklıkları .
  • İş öncesi ve sonrası kusursuz hizmet anlayışı ve süreklilik

Neler Yaparız

100 mm yüksekliğe kadar her türden ahşap materyaller üzerine direk uv baskı yapılmaktadır. Kullandığımız boya ve ürünler birinci sınıf en yüksek kalite ve insan sağlığına zarar vermeyen işin niteliğine göre üretilmiş özel boyalardır.

UV baskı sırasında çıkan ultraviyole ışık boyanın anında kurumasını sağlamaktadır. Herhangi bir bekleme süresi olmamaktadır. Bu yüzden üretim süreci en hızlı biçimde gerçekleşmektedir.

Cam üzerine baskı farklı yöntemlerle kullanılmaktadır. Genelde serigrafi yöntemi kullanılmakta olup sizlerinde bildiği gibi kullanılan boyalar (thermoplastik boyalar) ağır metaller içermektedir. Ayrıca kullanılan boyaların ve camın özelliğinden dolayı baskı sonrası yüksek sıcaklıklarda fırın işlemi gerekmektedir.

Cam UV baskı dekorasyon anlamda geniş bir yelpazeye sahiptir. Cam üzerine hiç bir yapıştırma yapmadan her türlü camınıza kısmi veya tamamına UV baskı yapılabilmektedir.

Renkli veya beyaz deri veya suni deri üzerine direk uv  baskı yapabiliyoruz. Baskı tekniği değişmekle beraber tüm deri türlerinde aynı dayanıklılık ve görüntü kalitesini sağlayabiliyoruz. UV Baskı sayesinde siyah deri, kırmızı deri gibi renkli derilere de öncesinde beyaz baskı yaparak kolaylıkla uv baskı yapılabilmektedir.

UV Deri baskı hazırlık açısından ofset ve serigrafi tekniklerinden daha pratiktir. Bu yüzden daha düşük adetler ve farklı görsellerle baskı yaptırabilir; baskı maliyetlerini minimum seviyede tutarak niş üretim yapabilirsiniz. Ürünlerinizi belirledikten sonra daha yüksek adetlerde, düzenli sipariş vererek çok daha uygun fiyat alabilirsiniz.

.

UV  kanvas baskı, evleriniz, iş yerleriniz, kendinize ait mekânlarda görsel zevk katabilecek bütün tabloların ya da resimlerin kanvas üzerine kaliteli olarak basılması işlemidir.

Bununla birlikte bu kaliteli kanvas baskı sayesinde kendinize ait alanınıza tablolarınızın renk açısından daha canlı olacaktır. Bu şekilde daha çok ilgi çekecek ve kendi açınızdan kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz.

Standart baskıya oranla daha kaliteli görüntü kalitesi ve uzun ömürlü bir kullanım garanti eden uv kanvas baskı sayesinde sizlere daha kaliteli resimler sunuyoruz. Standart bir baskıda görüntü kalitesi daha düşük ve renkleri daha cansız olur. Üstün baskı teknolojimiz ve usta kadromuz sayesinde daha canlı ve kaliteli tuval baskılarının farkına varacaksınız.

Ev, iş yeri ve diğer tüm alanlarınızı görüntüsünü tamamen değiştirmek istiyorsanız sizlerde seramik uv baskı kullanmayı tercih etmelisiniz. Uv baskı son teknoloji baskı hizmetlerini ayağınıza getiriyor. Seramik, taş, fayans ve diğer tüm düz yüzeylere uv baskı yapabilmekteyiz. Dilediğiniz görseli fotoğraf kalitesinde dilediğiniz düz yüzey de baskısını alabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize de istediğiniz ölçülerde istediğiniz görsel ile seramik üzerinde baskılanmış halini hediye edebilirsiniz

Foreks bildiğiniz gibi reklam sektöründe en fazla kullanılan reklam malzemelerinin başında gelmektedir. UV makineleri yaygınlaşmadan önce dış mekan veya iç mekan dijital baskı makineleri aracılığı ile folyo üzeri baskı yaparak sıvanıyordu. Haliyle baskı kalitesinin yetersiz kalması yanında eğer sıvamayı yapan kişiler acemi ise folyoda kırılmalar ve baloncuklar kalması da beklenen bir sonuç oluyordu.

Ayrıca dış mekan dijital baskıda güneş hassasiyeti UV Baskıya göre çok daha fazladır ve insan sağlığı için solvent bazlı makinelerin ne kadar zararlı olduğunu biliyoruz. Avrupa’da iç mekanlarda solvent bazlı dijital baskı kullanımına izin verilmemektedir. Bunun yerine UV Baskılar kullanılmaktadır.Türkiye’de de yavaş yavaş bu sistem oturmaya başlamaktadır. Şuan hiçbir alışveriş merkezinde solvent bazlı dijital baskı ürününe izin verilmemektedir.