+90 544 522 36 41

Uv baskıda yaşanabilecek sorunlar.

By: | Tags: , , | Comments: 0

Her işte olduğu gibi uv baskı işleminde de karşılaşabilecek bir takım sorunlar olabilir.Bu sorunlar birçok etkene bağlı her işte değişik sebeplerden dolayı meydana gelebilir.Karşılaşılacak sorunlar dış ortam sıcaklığı uv baskı yapılacak malzeme yüzeyi,kullanılan boyanın viskozitesi,uv baskı sonrası kurutma işleminin az ya da çok yüksek ısılarda gerçekleşmesi bu sorunların sadece bir kaç sebebini oluşturur..

Uv Baskı yapılacak malzemeler , cama uv baskı, suni deri uv baskı, gerçek deri baskı, mdf baskı, ahşap baskı,Kumaş uv baskı ve sayısız materyal üzerine uv baskı mümkün olabilir.

Cam üzerine uv baskı da en sık yaşanan problem kazınma ile boyanın çıkmasıdır.Uvmedya olarak avrupadan ithal kaliteli uv boyalar ve cama baskı öncesi uygulama yaptığımız solüsyon sayesinde kazınma gibi problemlerle karşılaşmadan uv baskı yapmaktayız.

Suni deri baskı işleminde suni deri türünün çok çeşitli olması yüzeyin farklı farklı olması, suni deri renginin koyu olması durumunda beyaz boya kullanma zarureti ve çatlama, kırılma , pullanma olasılığını arttırması en sık görülen sorunlardır.Bizler uzun süren araştırma ve deneyimlerimizle çoğu çalışmamızda bu sorunları çözüme kavuşturduk.CMYK+ Beyaz baskı seçeneği ile deri üzerine baskı yapabilmekteyiz.

Mdf üzerine baskı işleminde son zamanlarda yaygın olarak kullanılan mermer desenli uv baskı tarafımızca sorunsuz gerçekleşmektedir.Sizlerde projelerinizde uv baskı kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir anında online fiyat teklifi alabilirsiniz..