(+90) 0212 565 13 01

30

Kas, 2013

Ahşap Uv Baskı

By: | Tags: , | Comments: 0

                                  Ahşap yüzeyine uygulanan uv baskı örneği

                                  Ahşap yüzeyine uygulanan uv baskı örneği

                                   Mobilya yüzeyine uygulanan Ahşap UV baskı örneği

                         Mutfak dolap yüzeyine uygulanan Ahşap Uv baskı Örneği

Ahşap UV Baskı

Her geçen gelişen teknoloji baskı sektöründe önemli gelişmelere sebep olmaktadır. Uv baskı bunların başında gelmektedir. Bir çok ürün çeşidinde, düz zemin üzerine dilediğiniz dijiral görseli fotoğraf kalitesinde baskı yaparak ister dekoratif ister reklamcılık anlamında farklı uygulamaların ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ahşap uv baskı da bunların başında yer almaktadır.

Ahşap Reklam Panoları

Ultra Viole ışınlar sayesinde yüksek sıcakılağıa maruz kalan boya anında kuruyarak malzeme ile bir bütün haline gelmektedir. Bu sayede ahşap yüzerinde uv baskı sayesinde fotoğraf kalitesinde görüntü elde edilir. İç ve dış reklamcılık uygulamalarında kullanılan ahşap uv baskı kalitesiyle birleşiminde daha uzun ömürlü reklam ürünleri oluşturmaktadır.

Dekoratif Uygulamaları

Sehpa yüzeyi, mobilya yüzeyleri, mutfak dolapları veya iç dekorasyon içerisinde kullanılacak tüm ahşap yüzeylere uv baskı yapılabilinmektedir. Sizlerinde kendi tasarımlarınıza yönelik baskı işlemleri gerçekleşmektedir. Ahşap uv baskı ile evinizin görüntüsünü dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Mutfak İçi Ahşap Baskı